Fotograf Ślubny Gdańsk
Przejdź do treści

Ślub Plenerowy Magdy i Thomas-a w Lisewskim Dworze

Profesjonalna Fotografia Ślubna - Gdańsk, Władysławowo.
Opublikowany przez w Ślub i Wesele ·
Tags: bajkowyślubweselefotografiaślubnafotografślubnysesjaślubnafotografiaślubnaGdańskfotografślubnyGdańskfotografiaślubnaGdyniafotografślubnyGdyniaLisewskiDwórślubplenerowyślubwplenerze
     Magda i Thomas przyjechali na swój wymarzony ślub aż z Danii. Wszelkie formalności załatwialiśmy przez internet oraz telefon. Raz na krótko udało nam się spotkać w Gdyni. Para obdarzyła mnie od samego początku wielkim zaufaniem. Złożyła w moje ręce odpowiedzialność uwiecznienia ich ślubu. Byłem pod ogromnym wrażeniem bezpośrednim kontaktem z Magdą oraz swobodą z jaką się z nią rozmawiało.
      Ceremonia Ślubna zaplanowana była w ogrodzie Lisewskiego Dworu. W dniu ślubu niestety zaskoczyła nas nieciekawa pogoda, padał deszcz i było pochmurno. Jednak to nie mogło stanąć nam na przeszkodzie aby ten dzień był tak piękny jak wymarzyła sobie Magda i Thomas. Niestety sesja ślubna była krótka i szybka, dosłownie wyskoczyliśmy na kilkanaście minut pomiędzy kolejnymi opadami deszczu. Jeszcze raz dziękuję Wam za bardzo miłą i sympatyczną współpracę. Do zobaczenia.

Miejsce Ślubu: Lisewski Dwór
Ślub Humanistyczny prowadzony był przez Szymona Wieczorek
Świetna oprawa muzyczna zapewniona była przez Pawła Tutkęwww.piekne-chwile.plfotograf ślub gdańskfotograf ślubny władysławowowww.piekne-chwile.plplenerowy ślubzdjęćia ślubne gdyniafotograf ślubny gdańsklisewski dwórfotograf ślubny pomorskiefotograf na ślub Gdynialisewski dwórlisewski dwórfotograf ślubny Gdańskfotografia ślubnafotografia ślubna Władysławowofotografia ślubna gdańskfotograf ślubny władysławowofotografia ślubna Władysławowofotograf na ślub gdańskfotografia ślubna Gdynia


1 komentarz
Magda Hertzberg
2017-12-02 17:48:19
Bylo wspaniale ;) Pamiatka ze slubu pozostanie nam na zawsze ;) w niej widac sloneczko i radosc jaka dzielilismy tego dnia i dlatego wlasnie tak jest ten dzien zapamietany ;) Dziekujemy slicznie za wspolprace i polecamy wszystkim, a szczegolnie tym niepewnym ;)

Wróć do spisu treści