Fotograf Ślubny Gdańsk
Przejdź do treści

Ślub Plenerowy Magdy i Thomas-a w Lisewskim Dworze

Profesjonalna Fotografia Ślubna - Gdańsk, Władysławowo.
Opublikowany przez w Ślub i Wesele ·
Tags: bajkowyślubweselefotografiaślubnafotografślubnysesjaślubnafotografiaślubnaGdańskfotografślubnyGdańskfotografiaślubnaGdyniafotografślubnyGdyniaLisewskiDwórślubplenerowyślubwplenerze
Magda i Thomas przyjechali na swój wymarzony ślub aż z Danii. Wszelkie formalności załatwialiśmy przez internet oraz telefon. Raz na krótko udało nam się spotkać w Gdyni. Para obdarzyła mnie od samego początku wielkim zaufaniem. Złożyła w moje ręce odpowiedzialność uwiecznienia ich ślubu. Byłem pod ogromnym wrażeniem bezpośrednim kontaktem z Magdą oraz swobodą z jaką się z nią rozmawiało.
     Ceremonia Ślubna zaplanowana była w ogrodzie Lisewskiego Dworu. W dniu ślubu niestety zaskoczyła nas nieciekawa pogoda, padał deszcz i było pochmurno. Jednak to nie mogło stanąć nam na przeszkodzie aby ten dzień był tak piękny jak wymarzyła sobie Magda i Thomas. Niestety sesja ślubna była krótka i szybka, dosłownie wyskoczyliśmy na kilkanaście minut pomiędzy kolejnymi opadami deszczu. Jeszcze raz dziękuję Wam za bardzo miłą i sympatyczną współpracę. Do zobaczenia.

Miejsce Ślubu: Lisewski Dwór
Ślub Humanistyczny prowadzony był przez Szymona Wieczorek
Świetna oprawa muzyczna zapewniona była przez Pawła Tutkę
Brak komentarzy

Wróć do spisu treści