Fotograf Ślubny Gdańsk
Przejdź do treści

Fotografia Ślubna Gdańsk,Władysławowo. Sesje Ślubne.

Miło mi, że tutaj Jesteś. Zajmuję się Fotografią Ślubną oraz tworzę Artystyczne Sesje Plenerowe. Samo to, że zostajesz tutaj dłużej jest już dla mnie dużym wyróżnieniem. Fotografia jest dla mnie stylem życia. Uwielbiam pokazywać na zdjęciach Wasze emocje, uśmiech, radość. Podczas robienia reportażu ślubnego staram się być w cieniu aby nie wywoływać dodatkowego stresu. Zapoznajcie się z moim portfolio oraz napiszcie do mnie wiadomość z formularza w celu uzyskania aktualnej oferty ślubnej.
Jest to moment, któremu towarzyszy wiele emocji, wzruszeń, radości. W trakcie, gdy Jesteście zajęci swoimi obowiązkami robię zdjęcia detali. Obrączki, bukiet, czy wisząca suknia, buty, spinki itp. Następnie przygotowanie makijażu, układania włosów, zakładania sukni, biżuterii oraz przygotowań Pana Młodego. Podczas tego całego czasu staram się być w cieniu abyście czuli się swobodnie.

PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU
Będę z Wami od samego początku w tym najważniejszym dla Was dniu.

Od momentu wejścia do kościoła jestem skupiony aby uchwycić wszystkie ważne momenty podczas ślubu. Wiem jak ważne jest dla Was aby uwiecznić na zdjęciach takie chwile jak zakładanie obrączek, przysięga ślubna. Staram się oddać na zdjęciach wasze emocje. Oczywiście nie zapominam o najważniejszych dla Was osobach, rodzicach czy też świadkach. Oczywiście robię także zdjęcia gości.

CEREMONIA ŚLUBNA
W trakcie ślubu staram się uchwycić w obiektywie wszystkie najważniejsze momenty. Uśmiech, emocje, zakładanie obrączek, łzy radości.

Teraz gdy ślub macie już za sobą, przyszedł czas na pierwszy toast oraz pierwszy taniec. Wiem jak bardzo przykładacie do tego wagę. Pokażę na zdjęciach to co tak długo przygotowywaliście, cudowny taniec, który rozpoczyna zabawę weselną.
     W trakcie zabawy jest wiele śmiesznych i zabawnych sytuacji. Zapewniam Was, że wiele z nich znajdzie się na moich zdjęciach.

ZABAWA WESELNA
Podczas zabawy śledzę ciekawe sytuacje zarówno na parkiecie jak i przy stole. Nie umknie mi żaden ciekawy, śmieszny, czy romantyczny moment.

Sesja Ślubna to zwieńczenie tego wszystkiego co już jest za Wami. Podczas sesji zapewniam miłą atmosferę. Zdjęcia robimy bez pośpiechu. To jak wyjdą zdjęcia zależy także od Was ile pokażecie emocji, radości, czy uśmiechu. Jednak cały czas podpowiadam aby efekt końcowy był jak najlepszy.

SESJA ŚLUBNA
W trakcie sesji panuje miła i sympatyczna atmosfera. Zdjęcia realizujemy bez pośpiechu.

Teren na którym pracuję to głównie Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot), Władysławowo, Puck, Hel oraz okolice. Jednak nie ograniczam się do pobliskich miejscowości. Jeśli Jesteś z dalej odalonych miejscowości takich jak Warszawa, Bydgoszcz czy Olsztyn, pisz śmiało, na pewno uda nam sie dostosować ofertę.
fotografia ślubna Władysławowo, fotografia ślubna Gdynia, fotografia ślubna Gdańsk, fotografia ślubna Trójmiasto, fotograf ślubny Władysławowo, fotograf ślubny Gdynia, fotograf ślubny Gdańsk, fotograf ślubny Trójmiasto, fotografia ślubna, fotograf ślubny, fotoreportaż ślubny Gdańsk, fotoreportaż ślubny Trójmiasto
Piękne Chwile
Wróć do spisu treści