Przejdź do treści

NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 
Niesamowity rodzaj fotografii, trochę romantyczny, zmysłowy, a zarazem szalony, wesoły. Taka jest właśnie moja fotografia ślubna. Nietuzinkowe momenty, niesamowita aura Państwa Młodych połączone z wyjątkowymi miejscami, w których odbywają się Wasze uroczystości ślubne. Połączenie tego wszystkiego jest tym, co najbardziej kocham, jako fotograf ślubny. Myślę, że razem możemy stworzyć piękne obrazy, które długo pozostaną w Waszych sercach i oprawione w ramki na ścianie. Oczywiście, zanim podejmiecie decyzję, obejrzyjcie moje portfolio oraz spotkajmy się. Porozmawiamy, pokażę Wam foto albumy z moimi pracami. Będziecie mogli zapytać o wszystko co Was nurtuje.
para młoda idzie boso po kamieniach nad morzem

FOTOGRAF ŚLUBNY, CZYLI PIĘKNE CHWILE


Długo poszukiwałem rodzaju fotografii, która zdobędzie moje serce. Dopiero, jako fotograf ślubny poznałem, że dokumentowanie początku waszej nowej drogi życia jest tym, co przynosi mi prawdziwą satysfakcję. Tylko wtedy, gdy wykonujemy swoja pracę z sercem, jesteśmy w stanie zrobić to dobrze. Jako fotograf ślubny nie ograniczam się do utartych schematów i cały czas szukam inspiracji ślubnych, jednocześnie zachowując swój styl, sposób pracy. W zdjęciach ślubnych cenię przede wszystkim naturalność i swobodę. W tego typu fotografii nie ma miejsca na niepotrzebny stres i dodatkowe emocje, których w dniu ślubu jest naprawdę bardzo dużo dlatego, jeśli się zdecydujecie na współpracę ze mną, miłej atmosfery na pewno nie zabraknie.
zapatrzona w siebie para młoda podczas sesji ślubnej

PYTANIA DO FOTOGRAFA ŚLUBNEGO

Jestem osobą, z którą o tym, co będzie się działo podczas realizacji fotoreportażu ślubnego, możecie śmiało ze mną porozmawiać. Mając doświadczenie biorące się z uczestnictwa w dziesiątkach uroczystości, możecie polegać na tym, co widziałem, czego mogłem doświadczyć. Postaram się rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości i doradzić nie tylko w sferze fotografii ślubnej, ale także w postronnych sprawach związanych z weselem. Tak, aby po naszej współpracy pozostały tylko Piękne Chwile.
pani młoda z rozwianym welonem na plaży we władysławowie

PIĘKNE CHWILE, TO NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Dlaczego naturalna...., ponieważ jako fotograf ślubny kluczowe jest dla mnie pokazanie zdjęć tak jak widzę Was przez obiektyw.
W trakcie przygotowywania się do ślubu, robienia makijażu ślubnego czy fryzury. Podczas krzątaniny gości weselnych oraz skupienia podczas ceremonii ślubnej. Oczywiście służę radą i koryguję pewne sytuacje, aby zdjęcia były jeszcze piękniejsze. Naturalna fotografia ślubna, to także kolory. Kolorystyka, jaką zobaczycie u mnie na zdjęciach oddaje rzeczywistość.
sesja ślubna para leży na piasku

FOTOGRAF WŁADYSŁAWOWO - SESJA ŚLUBNA WŁADYSŁAWOWO


Władysławowo jest przepięknym miejscem na sesję ślubną. Port Rybacki jest ciekawą alternatywą na sesję ślubną. Klimat, jaki nam zapewnia, jest bardzo związany z miejscem w jakim się znajdujemy. Nieopodal portu, brzeg morza zabezpieczony jest potężnymi kamieniami, które tworzą falochron. Z tego miejsca rozpościera się przepiękny widok na pełne Morze Bałtyckie. Kawałek dalej, idąc plażą w stronę Półwyspu Helskiego, jest bardzo szeroka i piaszczysta plaża, którą przecinają klimatyczne drewniane pale tworzące falochrony. Latem we Władysławowie słońce zachodzi na styku wysuniętego klifu widocznego na horyzoncie oraz morza. Piękne kłębiaste chmury tworzą bajkową grę kolorów. Sesja Plenerowa we Władysławowie jest naprawdę świetnym pomysłem.
para idzie w morzu podczas sesji ślubnej

NA MOIM BLOGU - HISTORIE ŚLUBNE

 
Jest to miejsce, gdzie umieszczam wybrane historie ślubne, ale także relacje z sesji ślubnych oraz pisze dla Was porady, z których możecie skorzystać podczas planowania waszego ślubu. Ta część mojej strony jest w trakcie rozbudowywania, także sukcesywnie będę dodawał kolejne blog posty dotyczące fotografii ślubnej. Poniżej kilka odnośników do tego, co się dzieje na moim blogu.

Może ten artykuł zachęci Cię do udziału w sesji.

Piękny Ślub
na Zamku Gniew

Obejrzyjcie niesamowicie kolorową scenerię tego ślubu

Ślub, na którym było wielu zawodowych tancerzy

Kilka propozycji ciekawych miejsc na sesję plenerową

Krojenie torta przez Parę Młodą zawsze wzbudza dużo emocji na weselu.

Fotograf Władysławowo

mimo że jako Fotograf Ślubny Władysławowo dużo pracuję na tym terenie oraz w województwie pomorskim, (Fotograf Ślubny Trójmiasto, Fotograf Ślubny Gdańsk, Fotograf Ślubny Gdynia, Sopot, Władysławowo Fotograf, Puck, Hel oraz okolice, to nie ograniczam się do pobliskich miejscowości. Jeśli Jesteś z dalej oddalonych miejscowości takich jak Warszawa, Bydgoszcz czy Olsztyn, pisz śmiało, na pewno uda nam się dostosować ofertę ślubną. Chętnie poznam nowe miejsca, gdzie moglibyśmy zrobić piękne zdjęcia, udać się z Wami na sesję ślubną.
Zapraszam również na sesje narzeczeńskie oraz z wieczorów panieńskich. Na stronie znajdziecie formularz do kontaktu ze mną. Napiszcie kilka słów o sobie, gdzie odbędzie się ślub i wesele, czego oczekujecie itp.? Jeśli sesja dotyczy innej tematyki fotografii, także piszcie śmiało.
Wróć do spisu treści