Przejdź do treści

Foto Albumy Ślubne

Fotografia Ślubna Gdańsk
Opublikowane według Marcin Andelbrat w Poradnik · 8 Sierpień 2021

Album Ślubny – bardzo wysoka, jakość wykonania

 

Zdjęcia z uroczystości ślubnej są niezwykłą pamiątką dla Was jak i Waszej rodziny. Ważnym elementem jest zatrzymanie tego momentu nie tylko na nośniku cyfrowym, który tak naprawdę jest ulotny. Nic nie odda tak atmosfery tego dnia ja pamiątka w postaci albumu ślubnego czy innych produktów, które będą w wydrukowanej formie. Dlatego moim klientom polecam tylko sprawdzone produkty, które są cenione przez Pary Młode. Podczas rozmów często spotykam się z pytaniem o foto książkę. Trzeba rozróżnić dwa produkty, foto książka i foto album. Poniżej wszystko wyjaśnię.

 

Foto Album Ślubny – ekskluzywny produkt na doniosłe wydarzenie.


 
Są to produkty ze sztywnymi, twardymi rozkładówkami otwieranymi na płasko. Ich, jakość, jest naprawdę godna profesjonalistów. Są wykonane ręcznie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Możliwość rozłożenia na płasko daje ogromne możliwości aranżacji. Możemy umieścić zdjęcie o szerokości nawet 90cm przy albumie formatu 45x30cm., więc umieszczenie zdjęcia zbiorowego gości, aby każdego było widać dokładnie nie stanowi żadnego problemu. Układanie zdjęć, które przechodzą przez środek albumu itp. W przypadku foto książki tak już nie jest. Środek jest lekko wypukły, co uniemożliwia dokładnie obejrzenie zdjęcia na przecięciu stron.
 
 
Kolor oprawy to jedna z najważniejszych decyzji, jakie musicie podjąć zamawiając u mnie swój foto album. Bardzo szeroki wybór barwionych skór ekologicznych, modnych materiałów tekstylnych i tkanin duo, zmieniających barwę w zależności od sposobu padania światła. Każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Niestety wybór ze względu na mnogość materiałów nie jest łatwy. Oczywiście na spotkaniu pokażę Wam próbki materiałów, gdyż kolory wyświetlane w internecie nie zawsze oddają rzeczywiste kolory.
 
Istnieje bardzo duża możliwość personalizacji. Zaczynając od okładki, w zależności od wybranej linii produktu, umieszczone zdjęcie jest pod akrylem. Mnogość okienek również daje ogromne możliwości. Możemy umieści zdjęcie zarówno na całej stronie jak i w mniejszych okienkach. Jedno lub kilka. Oczywiście w różnych układach.


 
Wykonanie grawerów z Waszymi imionami i datą ślubu to oczywiście żaden problem. Napis w zależności od wybranej okładki umieszczony zostanie w innym miejscu. Kolejnym elementem personalizacji są obszycia, które są nawiązaniem do introligatorskich tradycji, jest to przede wszystkim dodatek wizualny.
 
Przekładki to karty, na które nakleja się naświetlone, lub wydrukowane zdjęcia. To jest jedna z najważniejszych różnic, jaka dzieli te dwa produkty. Są sztywne, nie zginają się jak w foto książce, przez co są trwalsze. Dlatego zawsze namawiam Pary Młode o wybór tego produktu. Na sztywne karty są naklejane wydruki, które oczywiście można wykonać w kilku rodzajach papierów. Od połysku, przez strukturę jedwabiu do przecudowny pełny mat. W zależności od upodobań, możecie wybrać właściwy papier, w jakim zostanie wykonany album. W przypadku książki przekładki są miękkie. Delikatne i łatwo jest je zagiąć.

 

Do albumu otrzymujecie oczywiście pendrive z Waszymi zdjęciami. Pendrive jest również w pięknej oprawie, z tej samej linii, co foto album ślubny. Jest nieodłącznym elementem tego zestawu. Możliwe jest także wykonanie tzw. Complete Fotoalbum. Jest to opakowanie, które mieści zarówno album ślubny jak i pendrive. Jest to piękny produkt, który zamyka całość i daje niesamowity efekt. Naprawdę polecam.Z doświadczenia wiem, że jeśli nie wybierzecie albumów w pakiecie abym to ja je dla Was wykonał, to już go nie zrobicie. Bo na to nie ma czasu, bo nie wiadomo gdzie to zrobić. Dlatego szczerze polecam ofertę ślubną z albumami w pakiecie. Na spotkaniu pokażę wam przykładowe albumy oraz katalog wszystkich możliwych produktów, jakie mogę dla Was wykonać.
 


0
recenzje

Wróć do spisu treści