Przejdź do treści

Portretowa sesja dziecięca. Sesja Plenerowa.

Fotografia Ślubna Gdańsk
Opublikowane według Marcin Andelbrat w Sesja Portretowa · 29 Wrzesień 2021

Sesja Dziecięca. Fotografia Portretowa.


Zdjęcia portetowe robimy sobie, naszym znajomym. A dlaczego nie robić zdjęć portetowych naszym dzieciom. Jest to przepiękny sposób aby zatrzymać czas. Do tego rodzaju fotografi wracamy najczęściej. Każdy rodzic robi zdjęcia swoim dzieciom, więc dlaczego nie zrobić profesjonalnej sesji zdjęciowej. Gwarantuję Wam, że będzie to świetna pamiątka dla Was jak i prezent dla bliskich.

dziewczynka z misiem w parku jesienią

Jesienna sesja dziecięca


Jesień to przepiękna pora roku, która pozwala zrobić bajkowe zdjęcia portretowe naszym dzieciom. Kolorowa przyroda, spadające liście mieniące się w słońcu. Dodatkowo jesienne dni są bardzo często jeszcze ciepłe, dzięki czemu dzieci podczas zdjęć nie marzną. Miejsce na sesję dziecięcą w plenerze możemy znaleźć w okolicy blisko domu, przez co daje to niezwykłą swobodę w planowaniu takich zdjęć. Pobliski las, park, naprawdę nie trzeba iść daleko.
chłopiecz aparatem oparty o stos drewna  chłopiec podczas deszczowej pogody w kurtce z kapturem

Co zabrać na sesję dziecięcą?


Dobry nastrój i uśmiech na twarzy. Oczywiście to najważniejsze, jednak jeśli posiadacie fajne rekwizyty do sesji to je zabierzcie. Kapelusze, buciki, ubrania na zmianę, aby była możliwość podczas sesji zrobienia zdjęć w różnych stylizacjach. Ja ze swojej strony także posiadam ciekawe rekwizyty. Piękna ręcznie robiona ławeczka, słodki miś, piękna koronkowa parasolka itp. Wszystko to ubogaca sesję zdjęciową i powoduje, że mamy różnorodność tworzenia scen podczas sesji.

dziewczynka siedzi na drzewie podczas sesji zdjęciowej  dziewczynka stoi tyłem i trzyma misia w ręce

Jak przebiega sesja dziecięca?


Sesje dziecięce wymagają ode mnie podejścia do dziecka, stworzenia luźnej i miłej atmosfery. Na początku zapoznaję się z dzieckiem, nawiązuję przyjazną relację. Między fotografem, a dzieckiem musi być miła atmosfera. Uśmiech, żart i miły kontakt to podstawa. Oczywiście rola rodzica jest tutaj również bardzo ważna. Każda sesja jest inna, jak i każde dziecko jest inne. Niektóre dzieci są bardzo otwarte i niesamowicie łatwo przychodzi im współpraca z fotografem. Z innymi potrzebujemy trochę czasu aby rozluźnić emocje. Ostatecznie pewne jest jedno. Otrzymacie piękne zdjęcia.

[image:image-8]  [image:image-9]

Dziecięca sesja zdjęciowa na prezent


Taką sesję możecie zaplanować dla kogoś bliskiego i sprezentować ją w postaci Voucher-a. Okazji jest naprawdę wiele. Urodziny, święta i inne okazje. Zdjęcia wykonane podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej można wydrukować w postaci różnych produktów. Rozpoczynając od tradycyjnych odbitek, passepartout, zdjęć na sztywnej piance, po foto-obrazy, które robią na ścianie ogromne wrażenie. Taki prezent możecie zrobić zarówno dla siebie jak i bliskiej Wam osobie.

dziewczynka wącha słonecznik podczas jesiennej sesji zdjęciowej

Jeśli pragniesz mieć podobne zdjęcia swoich dzieci, zapraszam do kontaktu.0
recenzje

Wróć do spisu treści