Fotograf Ślubny Gdańsk
Przejdź do treści

Justyna i Paul - Piękny Ślub Plenerowy w Hotelu Kiston

Justyna i Paul pobrali się w pięknej scenerii hotelu Kiston. Cała oprawa przygotowana była przez Magic Time Organizacja i Dekoracja Imprez. Jak zawsze wszystko dopięte było na ostatni guzik. Całość uzupełniła piękna okolica otoczona lasami i ogród. Młodzi, Tak powiedzieli sobie w pięknie przystrojonej altanie niedaleko hotelu.
Marcin Andelbrat | 26/9/2019

Królewski ślub Moniki i Daniela w Zamku Gniew

Ślub Moniki i Daniela odbył się w przepięknej scenerii zamku w Gniewie. Zarówno przygotowania, przez ceremonię, po zabawę weselną. Ceremonia ślubna odbyłą się w kaplicy na terenie zamku skąd młodzi zeszli prosto na salę weselną na dziedzińcu zamku. Tam zostali przywitani przez szlachtę dworską. Podczas wesela także było wiele ciekawych wydarzeń.
Marcin Andelbrat | 14/9/2018

Miłość i Taniec.... Klaudia i Tomasz

Na ślub Klaudii i Tomasza czekałem z niecierpliwością. Przygotowania odbyły się w mieszkaniach Pary Młodej, gdzie panowała super atmosfera. Radość, emocje.... czułem się jak u siebie. Okazało się, że oboje są tancerzami, więc wiedziałem, że zabawa weselna będzie niesamowita. Zarówno oni jak i wielu ich znajomych, pokazali co to znaczy prawdziwe wesele. Dziękuję, że mogłem uwiecznić Wasz Dzień.
Marcin Andelbrat | 10/9/2018

Ślub oraz Wesele Pauliny i Matthew w Gdańsku.

Ślub Pauliny i Mathhew był organizowany w Polsce przez firmę Magic Time, w związku z tym z Parą Młodą nie widziałem się aż do dnia ślubu. Paulina i Matthew na stałe mieszkają w Anglii. Przygotowania rozpoczęły się w apartamencie przy Długim Targu w Gdańsku. Makijaż, fryzura, ubieranie sukni. Było dużo emocji i wzruszenia kiedy pojawił się Matthew. Następnie udaliśmy się do Urzędu Stanu Cywilnego skąd po krótkiej ceremoni do pięknie przystrojonej Restauracji Nad Potokiem. Na miejscu w sali czekał na nas DJ, który świetnymi rytmami wprowadził gości w wir tanców.
Marcin Andelbrat | 24/11/2017

Ślub Plenerowy Magdy i Thomas-a w Lisewskim Dworze

Magda i Thomas przyjechali na swój wymarzony ślub aż z Danii. Wszelkie formalności załatwialiśmy przez internet oraz telefon. Raz na krótko udało nam się spotkać w Gdyni. Para obdarzyła mnie od samego początku wielkim zaufaniem. Złożyła w moje ręce odpowiedzialność uwiecznienia ich ślubu. Byłem pod ogromnym wrażeniem bezpośrednim kontaktem z Magdą oraz swobodą z jaką się z nią rozmawiało. Ceremonia Ślubna zaplanowana była w ogrodzie Lisewskiego Dworu. W dniu ślubu niestety zaskoczyła nas nieciekawa pogoda, padał deszcz i było pochmurno. Jednak to nie mogło stanąć nam na przeszkodzie aby ten dzień był tak piękny jak wymarzyła sobie Magda i Thomas. Niestety sesja ślubna była krótka i szybka, dosłownie wyskoczyliśmy na kilkanaście minut pomiędzy kolejnymi opadami deszczu. Jeszcze raz dziękuję Wam za bardzo miłą i sympatyczną współpracę. Do zobaczenia.
Marcin Andelbrat | 15/7/2017
Wróć do spisu treści