Przejdź do treści

Sesja Rodzinna, Sesja Ciążowa

Przejdź do galerii:

Plenerowa Sesja Rodzinna


Sesje rodzinne, to niesamowita pamiątka. Tego typu zdjęcia powinny być w każdym rodzinnym albumie. Jest to okazja, aby na zdjęciach była cała rodzina. Gdy robicie sobie zdjęcia samemu, zazwyczaj nie ma jednego członka rodziny. Wiem, to po sobie. Jako fotograf rodzinnybywam na niewielu zdjęciach z własnych wydarzeń rodzinnych, gdyż stoję za obiektywem.

Rodzinne zdjęcia plenerowe


to okazja aby uwiecznić na zdjęciach Wasze relacje, uśmiech radość, zabawę. Podczas zdjęć rodzinnych stwarzam miła i naturalną atmosferę. Staram się jak najlepiej uchwycić Was i całą Waszą rodzinę podczas wspólnej zabawy, spacerów czy biegających dzieci. Gdy wy zajmujecie sie sobą, tak na prawdę spędzacie miło czas, ja realizuję reportaż. Robie zdjęcia aby jak najbardziej naturalnie uchwycić Was wszystkich. Oczywiście czasami podpowiadam ciekawe pomysły na zdjęcia, aby urozmaicić i wzbogacić reportaż.

Sesja Ciążowa, Brzuszkowa


Jedną z piękniejszych form sesji rodzinnych jest fotografia ciążowa, czy tez przez niektórych nazywana fotografią brzuszkową. Jest to bardzo intymny moment dla Ciebie, czy też dla pary. Sesja ciążowa w domu daje poczucie swobody, intymności. Dzięki temu, że jesteś u siebie, masz większe mozliwości aby sie przebrać, poprawić makijaż. Nie ukrywam, że cudowną formą takiej sesji jest plenerowa sesja ciążowa. Np. sesja ciążowa nad morzem, gdy wieje delikatny wiatr i rozwiewa subtelnie piekną sukienkę lub tkaninę, którą możesz sie owinąć. Jeśli Masz własne inspiracje na sesję ciążową, to oczywiście powiedz, a postaramy sie zrealizować, Twoje pomysły. Oczywiście sesja ciążowa z partnerem jest również bardzo pieknym wydarzeniem. Pokazuje Wasze uczucia, relacje. Ten niesamowity błysk w oku, w oczekiwaniu na przyszłe dziecko.

Sesja Noworodkowa


Gdy już na świat przyjdzie Wasze dziecko, na pewno pragniecie mieć jak najwięcej zdjęć. Jeśli chcecie mieć niesamowite fotografie do ramki, do obdarowania dla dziadków, zapraszam na sesję niemowlęcą. Sesja noworodkowa w domu daje dziecku podświadome poczucie bezpieczeństwa. Jednak oczywiście tego rodzaju zdjęcia możemy także zrobić w studio. Sesje noworodkowe wymagają dużo cierpliwości i uwagi, jednak pamietajcie, że nikt nas nie goni.
Wróć do spisu treści