Fotograf Ślubny Gdańsk
Przejdź do treści
GALERIA

Galeria Zdjęć. Zdjęcia Ślubne.

PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU
Będę z Wami od samego początku w tym najważniejszym dla Was dniu.

Ceremonia Ślubna

Od momentu wejścia do kościoła jestem skupiony aby uchwycić wszystkie ważne momenty podczas ślubu. Wiem jak ważne jest dla Was aby uwiecznić na zdjęciach takie chwile jak zakładanie obrączek, przysięga ślubna. Staram się oddać na zdjęciach wasze emocje. Oczywiście nie zapominam o najważniejszych dla Was osobach, rodzicach czy też świadkach. Oczywiście robię także zdjęcia gości.

Przygotowania do Ślubu

Jest to moment, któremu towarzyszy wiele emocji, wzruszeń, radości. W trakcie, gdy Jesteście zajęci swoimi obowiązkami robię zdjęcia detali. Obrączki, bukiet, czy wisząca suknia, buty, spinki itp. Następnie przygotowanie makijażu, układania włosów, zakładania sukni, biżuterii oraz przygotowań Pana Młodego. Podczas tego całego czasu staram się być w cieniu abyście czuli się swobodnie.

CEREMONIA ŚLUBNA
W trakcie ślubu staram się uchwycić w obiektywie wszystkie najważniejsze momenty. Uśmiech, emocje, zakładanie obrączek, łzy radości.

ZABAWA WESELNA
Podczas zabawy śledzę ciekawe sytuacje zarówno na parkiecie jak i przy stole. Nie umknie mi żaden ciekawy, śmieszny, czy romantyczny moment.

Sesja Ślubna

To zwieńczenie tego wszystkiego co już jest za Wami. Podczas sesji zapewniam miłą atmosferę. Zdjęcia robimy bez pośpiechu. To jak wyjdą zdjęcia zależy także od Was ile pokażecie emocji, radości, czy uśmiechu. Jednak cały czas podpowiadam aby efekt końcowy był jak najlepszy.

Zabawa weselna

Teraz gdy ślub macie już za sobą, przyszedł czas na pierwszy toast oraz pierwszy taniec. Wiem jak bardzo przykładacie do tego wagę. Pokażę na zdjęciach to co tak długo przygotowywaliście, cudowny taniec, który rozpoczyna zabawę weselną.
     W trakcie zabawy jest wiele śmiesznych i zabawnych sytuacji. Zapewniam Was, że wiele z nich znajdzie się na moich zdjęciach.

SESJA ŚLUBNA
W trakcie sesji panuje miła i sympatyczna atmosfera. Zdjęcia realizujemy bez pośpiechu.

Wróć do spisu treści