Przejdź do treści
Fotografią pasjonuję się od wielu lat. Swoją przygodę zaczynałem od robienia zdjęć przyrody, zwierząt oraz ludzi… i właśnie człowiek najbardziej mnie zainspirował. Chwytając się różnego rodzaju fotografii dopiero zdjęcia ślubne wydobyły to co najpiękniejsze w robieniu zdjęć. Pokazały mi jak wiele uczuć, emocji można uwiecznić, pokazać w formie fotografii. Wiem, że stanie przed obiektywem może być stresujące, jednak nie ze mną. Nie narzucam Wam niczego i nie proszę o ciągły uśmiech, jestem zwolennikiem emocji, ale tych autentycznych, więc wolę poczekać, aż uśmiech pojawi się naturalnie. Lubię fotografować tak, jak czuję. Dlatego moim motto jest Naturalna Fotografia Ślubna. Każdy reportaż ślubny jest dla mnie możliwością stworzenia wyjątkowej opowieści, która będzie pamiątką na wiele lat nie tylko dla Was, ale też dla Waszych rodzin. A gdy już będziecie mieli własne dzieci, zapraszam na sesje brzuszkowe, zdjęcia rodzinne.

Zdjęcie profilowe piekne chwile
Osobiście również mam rodzinę. Cudowną żonę oraz dziecko, syna. Również mieliśmy ślub, przeżywaliśmy to, co teraz Wy czujecie. Wiem jak każdy moment tego najważniejszego dla Was dnia jest ważny. Dlatego podczas realizacji reportażu jestem skupiony, na tym co nas otacza.

Jeśli macie jakieś pytania do fotografa ślubnego, to zapytajcie mnie. Staram się słuchać i odpowiadać abyście byli spokojni o ten najważniejszy dzień. Zauważyłem, że w internecie często jest wyszukiwana fraza:

pytania do fotografa ślubnego

Więc jeśli nurtują Was jakieś szczegóły dotyczące ceremoni ślubnej, przebiegu ślubu, czy też tego jak pracuję, zapraszam na spotkanie oraz do mojego artykułu na blogu, gdzie odpowiadam na najczęściej zadawane pytania przez parę młodą.

Przeczytaj wystawione komentarze.

Marcin Andelbrat
kontakt@piekne-chwile.pl
Mam ukończony

kurs liturgiczny

który organizowany był przez Archidiecezję Gdanską, uprawnia on do fotografowania w czasie celebracji liturgicznych.


ZDJĘCIA WYRÓŻNIONE W MIĘDZYNARODOWYCH KONKURSACH
para młod przygotowuje się do ślubu w osobnych pokojach
para młoda leży na podłodze w szachownicę
dziewczynka siedzi z misiem w parku w promieniach słońca
para młoda leży w zielonym zbożu na polu
panna młoda stoi tyłem na schodach w pięknej sukni ślubnej
Wróć do spisu treści