Fotograf Ślubny Gdańsk
Przejdź do treści

Oferta Ślubna. Pakiet Ślubny.

       Jeśli jesteście zainteresowani, abym Wam towarzyszył w dniu ślubu, zapraszam do zapoznania się moją ofertą. Preferuje każdy rodzaj kontaktu, piszcie lub dzwońcie. Prześlę szczegółową ofertę dostosowaną do naszych ustaleń. Na spotkaniu, na które serdecznie zapraszam, wyjaśnię szczegóły. Pokażę kilka Fotoalbumów pokazowych
z moimi pracami oraz katalog dostępnych produktów, próbki materiałów z jakich mogą być wykonane. Plener do zrealizowania w dowolnym terminie i miejscu przed lub po ślubie. Staram się spędzić z Wami tyle czasu, aby oddać na fotografiach najpiękniejsze dla Was chwile z pełnym zaangażowaniem.
       Jeśli Wasze wyobrażenia zdjęć ślubnych wychodzą poza standardowe sesje ślubne, marzą Wam się zdjęcia poza granicami Polski, w bajecznym klimacie Paryża czy też pieknej Pragi, wsiadamy w samolot i lecimy. Chętnie spełnię Wasze marzenia.

       Proszę napisać do mnie wiadomość z formularza. Prawie zawsze odpowiadam w ciągu 24 godzin. W odpowiedzi prześlę szczegółową ofertę.
Fotograf Ślubny Gdańsk

W ramach oferty otrzymujecie Foto-Albumy, w których są zawarte wszystkie Piękne Chwile.

Poniżej kilka zdjęć wykonanych przeze mnie albumów. W zależności od oferty orzymujecie jeden bądź większa ilość albumów oraz pendrive.
Nowością są zestawy albumów wraz z pendrive zapakowane w ekskluzywne opakowanie, które wykonane jest w tej samej linii produktu.
Poniżej kilka przykładów.

Zestaw z lini Acryl Prestige.

Zestaw z lini Acryl Prestige.

Zestaw z lini Classic Pro

Zakres moich usług:

* Fotoreportaż ze Ślubu/Wesela.

* Ślubne sesje plenerowe.  (Ceny Sesji ślubnych poza granicami kraju ustalamy indywidualnie)

* Realizacja fotoreportaży z imprez, wydarzeń oraz eventów firmowych, konferencji.
 Realizowałem fotoreportaże min. dla firmy NIVEA - event w hotelu Velaves czy też dla firmy TAURON podczas projektu plaża we   Władysławowie.
* Fotorelacja z chrzcin, przyjęć urodzinowych, wieczorów panieńskich.
*
Rodzinne zdjęcia z wakacji.

*Fotografia niemowlęca, ciążowa.

Pracuję na terenie: Puck - Władysławowo - Hel, Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo. Woj. pomorskie ale także cała Polska.

Piękne Chwile
Wróć do spisu treści