Fotograf Ślubny Gdańsk
Przejdź do treści

Oferta Ślubna. Pakiet Ślubny.

       Ślub powinien być decyzją zawsze przemyślaną i dobrowolną. To wydarzenie niezwykle ważne, doniosłe, niecodzienne. Każdy zawierany ślub porusza serca zakochanych i ich rodziców. Warto mieć z tej cudownej
i ponadczasowej uroczystości pamiątkę, którą wykona dobry i doświadczony fotograf ślubny, który potrafi uchwycić wszystkie bardzo ważne, piękne i ciekawe momenty z uroczystości ślubnej i weselnej, uwiecznić je na zdjęciach ślubnych. Pokaże na zdjęciach Wasze emocje, radość, miłość, szczęście, zadowolenie, wzruszenie, pocałunki, uśmiechy…

   Gwarantuję duże zaangażowanie. W przeciwieństwie do ofert innych fotografów, nie ogranicza nas czas. Plener do zrealizowania w dowolnym terminie i miejscu przed lub po ślubie. Również wyjazdy na sesje ślubne poza granicę. Zapraszam do zapoznania się moją ofertą. Preferuje każdy  rodzaj kontaktu. Prosze pisać, dzwonić wyjaśnię szczegóły oraz prześlę ofertę. Podczas spotkania pokaże kilka Fotoalbumów pokazowych z moimi zdjęciami oraz katalog dostepnych produktów, próbki materiałów z jakich mogą być wykonane. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Staram  się spędzić z Wami tyle czasu, aby oddać na fotografiach najpiekniejsze dla Was chwile z pełnym zaangażowaniem.
       Jeśli Wasze wyobrażenia zdjęć ślubnych wychodzą poza standardowe sesje ślubne, marzą Wam się zdjęcia poza granicami Polski, w bajecznym klimacie Paryża czy też pieknej Pragi, wsiadamy w samolot i lecimy. Chętnie spełnię Wasze marzenia.

       Proszę napisać do mnie wiadomość z formularza. Prawie zawsze odpowiadam w ciągu 24 godzin. W odpowiedzi prześlę szczegółową ofertę.
Fotograf Ślubny Gdańsk

W ramach oferty otrzymujecie Foto-Albumy, w których są zawarte wszystkie Piękne Chwile.

Poniżej kilka zdjęć wykonanych przeze mnie albumów. W zależności od oferty orzymujecie jeden bądź większa ilość albumów oraz pendrive.
Nowością są zestawy albumów wraz z pendrive zapakowane w ekskluzywne opakowanie, które wykonane jest w tej samej linii produktu.
Poniżej kilka przykładów.

Zestaw z lini Acryl Prestige.

Zestaw z lini Acryl Prestige.

Zestaw z lini Classic Pro

Zakres moich usług:

* Fotoreportaż ze Ślubu/Wesela.

* Ślubne sesje plenerowe.  (Ceny Sesji ślubnych poza granicami kraju ustalamy indywidualnie)

* Realizacja fotoreportaży z imprez, wydarzeń oraz eventów firmowych, konferencji.
 Realizowałem fotoreportaże min. dla firmy NIVEA - event w hotelu Velaves czy też dla firmy TAURON podczas projektu plaża we   Władysławowie.
* Fotorelacja z chrzcin, przyjęć urodzinowych, wieczorów panieńskich.
*
Rodzinne zdjęcia z wakacji.

*Fotografia niemowlęca, ciążowa.

Teren: Puck - Władysławowo - Hel oraz w stronę Karwi, Chłapowo, Jastrzębia Góra oraz Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo i okolice.

Wróć do spisu treści