Przejdź do treści

Sesja Narzeczeńska. Sesja Wieczór Panieński.

Sesja Narzeczeńska


czy warto, czy taka sesja jest w ogóle potrzebna. Myslę, że tak. Jest to jakby podkreślenie waszego związku, uwiecznienie jego finału tuż przed ślubem. Jest to także świetny materiał na rozpoczecie reportażu ślubnego. Historię Waszego dnia ślubu, możemy rozpocząć właśnie od romantycznej sesji narzeczeńskiej. Do tego typu sesji należy podejść z dystansem do siebie i usmiechem. Jest to uwiecznienie waszego najpiekniejszego okresu w życiu, okresu narzeczeństwa. Przypomnienie oświadczyn. Dodatkowym atutem zrobienia sesji narzeczeńskiej, jest oswojenie sie z fotografem i jego aparatem. Myślę, że taki trening dużo Wam pomoże podczas późniejszej sesji ślubnej. Stres związany z przebywaniem przed obiektywem, na pewno odejdzie na drugi plan. Dlatego też sesja narzeczeńska często nazywana jest sesją przedślubną.

Jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej


Zapewne nurtuje Was wiele pytań. Jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej?. Czy należy coś zabrać ze sobą?  Jak się ubrać na sesję narzeczeńską? Myślę, że ten rodzaj sesji jest w porównaniu z sesją ślubną dużo swobodniejszy i na takiej sesji powinniście być przede wszystkim sobą. Podejść do tego na spokojnie, gdyż jest to określenie Was, Waszej miłości. Co do ubioru, to oczywiście polecam ubrać się ładnie, jednak naturalnie, tak abyście czuli się swobodnie. Ubiór musi odzwierciedlać Waszą osobowość. Nie jest to impreza weselna, na której trzeba wyglądać zjawiskowo. Jeśli chodzi o makijaż, czy fryzjera, to myślę, że możecie polegać na swoich umiejętnościach. W porównaniu z sesją ślubną, tutaj ma być przede wszystkim swoboda i naturalność.

Kiedy wykonać sesję narzeczeńską?


Tutaj chyba nie ma żadnych ograniczeń. Sesję narzeczeńską można wykonać praktycznie w każdym okresie waszego związku. Najczęściej jest to oczywiście tuż przed ślubem, natomiast tak jak piszę, to kiedy to zrobimy zależy wyłacznie od Was. Dla kontrastu można zrobić sesję w przeciwnej porze roku do ślubu. Ślub latem, to sesja narzeczeńska zimą.

Sesja narzeczeńska inspiracje


Jeśli nie Macie własnego pomysłu na sesję przedślubną w internecie można znaleźć naprawdę dużo inspiracji. Pewnie nurtują Was pytania, jak się ubrać na sesję narzeczeńską, jakie gadżety zabrać na sesję. Tak naprawdę to najważniejsza jest Wasza osobowość i wy na pierwszym planie. To jest naprawdę luźna sesja. Wystarczy, że pokażecie siebie i swoje uczucia do siebie, a zdjęcia robią się same. Poczujcie się jakbyście byli sami na odludziu, oddajcie się sobie. Wtedy zdjęcia będą naprawdę piękne i romantyczne.

Sesja Wieczór Panieński. Sesja Wieczór Kawalerski


Gdy sesję narzeczeńską mamy już za sobą, czas pomyśleć o zdjęciach z wieczoru panieńskiego, czy też kawalerskiego. O celowości zrobienia reportażu podczas tego wydarzenia chyba dużo nie trzeba mówić. Zabawa, niesamowita impreza do białego rana. Któtki reportaż z wieczoru panieńskiego jest super pamiątką i ciekawym wspomnieniem. Zarówno sesja z wieczoru kawalerskiego jak i panieńskiego powinna być podstawowym punktem przygotowań do ślubu. Po latach, gdy będziecie przeglądać Wasze albumy ślubne, na pewno będzie mnóstwo śmiechu, no i może zdradzicie sobie na wzajem co się działo podczas imprezy.
Wróć do spisu treści