Przejdź do treści

Mini Sesje Świąteczne, Sesje Bożonarodzeniowe.

Sesje Świąteczne


Zapraszam na niesamowite, bajkowe sesje świąteczne. W moim studio będzie przygotowana scenka świąteczna, która oddaje bajkowy klimat tych pieknych świąt. Na sesję poświęcicie ok godziny, a pamiątka pozostanie z Wami na zawsze. Zapoznajcie się z ofertą i zapraszam do rezerwacji terminu.

Czy warto robić rodzinne zdjęcia świąteczne?


Na to pytanie chyba jest tylko jedna odpowiedź. Oczywiście, że tak. Przede wszystkim w końcu będziecie wszyscy razem na jednej fotografii. W domu przeważnie ktoś musi zrobić zdjęcie. Piekna aranżacja świąteczna dodaje bajkowego klimatu, który zastąpi z powodzeniem Wasze domowe zaplecze. Zdjęcia z sesji możecie wykorzystać do zrobienia pięknych pocztówek świątecznych, prezentów w formie foto produktów takich jak odbitki, obrazki czy mini albumy.
sesja świąteczna

Jak przygotować się na sesje bożonarodzeniowe?


Na pewno warto abyście byli ładnie ubrani. Tak jak ubieracie się na wigilię. Świetnie jak posiadacie świąteczne sweterki, dodatki itp. Na zdjęciach z sesji świątecznych super wyglądają jednolite kolorystycznie ubrania. Kolory dominujące to czerwienie, zielenie, biały, jednym słowem kolory związane ze świętami oraz zimą. Ale nie jest to regułą. Możecie po prostu założyć to, w czym czujecie się swobodnie. Na miejscu będziecie mogli poprawić włosy, czy tez makijaż. Jednak biorąc pod uwagę, że są to tzw. Mini Sesje Świąteczne, fajnie jakbyście byli już przygotowani przyjeżdżając do studia.

Sesja Świąteczna w domu


Sesje Bożonarodzeniowe robię u siebie w studio we Władysławowie, gdzie mam przygotowane całe zaplecze. Jednak jeśli jesteście zainteresowani zdjęciami we Własnym domu, to oczywiście przyjadę. Jednak ważne jest aby umówić termin stosownie szybciej, gdyż w okresie przed świątecznym mam sporo zleceń.

W zależności od pakietu, w ramach sesji otrzymujecie:

PAKIET MIKOŁAJ
OTRZYMUJECIE

- 10 przygotowanych profesjonalnie zdjęć
w pełnej jakości
- 10 wydrukowanych zdjęć formatu 15x21
- 3 wdrukowane zdjęcia w postaci passepartout lub na sztywnej piance gotowe do postawienia lub powieszenia na ścianie

- czas trwania sesji do 45min
- możliwość dokupienia kolejnych zdjęć poddanych obróbce graficznej
- czas realizacji zlecenia do 14 dni

Możliwość dokupienia innych fotoproduktów.

PAKIET ELF
OTRZYMUJECIE

- 8 przygotowanych profesjonalnie zdjęć
w pełnej jakości
- 8 wydrukowanych zdjęć formatu 15x21

- czas trwania sesji 30-45min
- możliwość dokupienia kolejnych zdjęć poddanych obróbce graficznej
- zdjęcia
- czas realizacji zlecenia do 14 dni

Możliwość dokupienia innych fotoproduktów.

Po zakończonej sesji otrzymacie drogą mailową przygotowane graficznie zdjęcia w pełnej jakości. Na zdjęcia oraz wydruki, czy też inne fotoprodukty będziecie musieli poczekać kilka, kilkanaście dni. Później już tylko będziecie mogli cieszyć się z wyjątkowej pamiątki. Spoglądać na zdjęcia i cieszyć się jak cudownie wyglądacie.
Pewnie zauważyliście, że nie ma tutaj żadnych zdjęć z sesji. Tak, gdyż to od tego roku postanowiłem zrealizować te niesamowite sesje. Jak tylko pojawią sie pierwsze zdjęcia na pewno je opublikuję.
Wróć do spisu treści