Fotograf Ślubny Gdańsk
Przejdź do treści
KONTAKT

Domy weselne, sale bankietowe.

Hotel Spa Wieniawa

HOTEL SPA WIENIAWA

Luksusowy zespół pałacowo – dworski, z przynależącym do niego parkiem, stanowią fantastyczną scenerię dla uroczystości ślubnych i organizacji wesela. Hotel SPA Wieniawa proponuje organizację zarówno kameralnego przyjęcia weselnego, jak i dużego plenerowego wesela w przepięknym zabytkowym parku.

Lisewski Dwór

LISEWSKI DWÓR

Jest doskonale zachowanym obiektem dworsko-parkowym z 1853 roku, znajdującym się w sercu Kaszub. Zarówno Dwór, altana ślubna, park różany, mini zoo z placem zabaw dla dzieci i częścią rekreacyjną tworzą wspaniałe miejsce do zorganizowania uroczystości weselnych na najwyższym poziomie. Restauracja mieści się w samym sercu Kaszub – doskonałego miejsca jako plener fotografii ślubnej. Od początku naszej działalności dzięki atrakcyjnej ofercie, wspaniałej kuchni oraz miłej i profesjonalnej obsłudze jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługę na najwyższym poziomie.

OAZA POŁCHOWO
Posiadamy dwie sale konferencyjno- bankietowe, które mogą pomieścić ok. 120 i 45 osób. Idealnie nadają się do organizacji konferencji, spotkań, przyjęć weselnych, przyjęć komunijnych, styp, urodzin i innych przyjęć okolicznościowych. Dla spragnionych odpoczynku oferujemy wynajęcie pokoi w naszej kwaterze agroturystycznej.
www.oazapolchowo.pl

Wróć do spisu treści